COVID19: Přijímáme objednávky z Eshopu, Instagramu, Facebooku - dodání DPD nebo osobní odběr na prodejně v Brně.

4 Důvody, proč potřebuješ Bubble Buttky ve svém šatníku

Víme to všechny. Pěkný zadek není nikdy zadarmo. Módní magazíny jsou plné oblečení, které má ženské partie zahalit a ideálně je i rovně skrýt, jakoby vůbec nebyly.

Jenže ty jsi na své křivky pyšná. Tvrdě na sobě Makasa a chceš se tím pochlubit. Potřebuješ jinou módu. Takovou, která tvá tělo oslaví v plné kráse. Právě pro tebe NEBBIA vyvinula unikátní střih kalhot Bubble butts. Ne nadarmo se staly nejprodávanějším a nejoblíbenějším kouskem v celém sortimentu. Dnes ti řekneme, proč bys jim měla dát šanci.

Naše Squat Proof Bubble Butt pants jsou ikonická černá klasika!

1) Nic méně než dokonalý střih

Střih tohoto výjimečného kousku vychází ze dvou kouzelných formulí - butt lift a scrunchies butt. Díky efektivnímu prošívání a řasení uprostřed zadku kalhoty vytvarují každou postavu. Třešničkou na dortu jsou kapsy, které přitáhnou pozornost. Svaly na nohách zvýrazní i prošívání na stehnech.

Že to zní to tísnivě? Opak je pravdou. „Bubble buttky“ jsou něco mezi kalhotami a legínami. Nezradí tě, ať děláš cokoliv a přizpůsobí se pohybu. Opravdu nehrozí, že by si v nich byla natištěna jako v superúzké slimfit džínách, které vyrobí faldy i supermodelce.

Nová dreamy edice - Bubble Butts jsou nyní v modré a růžové barvě!

2) Kalhoty do kočáru i do vozu

Chystáš se na kávu s kamarádkami, výlet do přírody, nebo se jdeš zapotit do posilovny? „Bubble buttky“ tě neomezují v tvém denním programu. Protože jsou pohodlné, ale také stylové, stanou se univerzálním kouskem v každém šatníku. Záleží jen na tobě, s čím je zkombinovat.

Neboj se v nich ani pořádně zapotit. Nečeká tě žádné nepříjemné překvapení. I tento model od NEBBIA samozřejmě prošel squat proof testem. Elastický pás drží kalhoty na místě a ty se můžeš svobodně hýbat.


Leather Look Bubble Butt Pants - vypadají jako kožené kalhoty ale cítíš se v nich jako v legínách!

3) Máš na výběr

Z rodiny „Bubble buttek“ si vybereš, zda si rebelka, minimalistka nebo romantička. Stálicí v nabídce jsou dva univerzální kousky - lesklé černé a hnědé s imitací kůže. Jsou investicí, se kterou nešlápnete vedle.

NEBBIA však letos přišla s novou krásnou kolekcí, která ti připomene, že i v těžkých časech musíme vědět snít. Dreamy edition obsahuje legendární kalhoty v modré a růžové barvě. Představ si západ slunce nad mořem, uklidňující, něžný, dokonalý. Kousek z něj může viset iv tvém šatníku. Věříme, že i díky nim uvidíš rok 2021 světlejší a své fitness sny a cíle jasnější.

Dreamy edition obsahuje legendární kalhoty v modré a ružové barvě.

4) V NEBBIA je kvalita nejvyšším kritériem

Není to jen o značce, nebo pěkných barvách. Značka NEBBIA si už desetiletí dává záležet na tom, aby bylo všechno oblečení, které přijde do prodeje, skutečně kvalitní. Designéři dbají na správný materiál, střih, důsledné šití a také drobné detaily, které odlišují poctivých výrobců od levných fast fashion řetězců.

Kalhoty Bubble butt jsou vyrobeny ze směsi polyamidu a elastanu. Díky tomu sedí na postavě jako druhá kůže a jsou flexibilní, ale zároveň jsou i odolné. Nechybí ikonická NEBBIA nášivka na zadní straně a vkusné železné logo na zadní kapse. Z džínů si „Bubble buttky“ půjčili imitaci zapínání s kovovým knoflíkem.