COVID19: Přijímáme objednávky z Eshopu, Instagramu, Facebooku - dodání DPD nebo osobní odběr na prodejně v Brně.

5 nejlepších cviků na zadek a stehna

Na oslavu uvedení našich oblíbených Bubble Buttek, jsme se rozhodli posunout o krok vpřed. Nejen, že tvoříme legíny, které přirozeně zvýrazňují ženské křivky tím, že zvýrazní Tvůj zadek a stehna, ale připravili jsme si i sérii TOP 5 cviků pro tyto konkrétní oblasti, aby si se v nich cítila ještě více sebevědomější. Oslovili jsme naši #NEBBIAathlete, Valerija Slapnik, a zeptali jsme se jí, jaké jsou její oblíbené a nejúčinnější cviky na zadek a stehna.


Valerie si své nejlepší cviky zapsala, vysvětlila každý jeden cvik a popsala správné techniky, aby byly cviky co nejúčinnější. Takže se připrav, obleč si některý kousek NEBBIA oblečení a následuj tento domácí trénink krok za krokem.

1) Šikmé výpady vzad

Postavte se s chodidly na šířku boků. Udělejte velký krok vzad levou nohou a překřižte svou pravou nohu. Pokrčte kolena a sklopte boky, dokud nebude vaše pravé stehno téměř rovnoběžné s podlahou. Trup mějte vzpřímený a pevný. Vraťte se do výchozí polohy. Opakujte s další nohou. Nebo to můžete udělat se stejnou nohou opakovaně. Záleží na tobě.

2) Můstek (GLUT Bridges)

Lehněte si na záda a ujistěte se, že se vaše celá spodní část těla dotýká podlahy. Pokrčte kolena, chodidla by měly být zhruba v šíři boků, mohou být io trošku širší. Protlačte se přes paty, zvedněte boky a v horní pozici stiskněte hýždě. Pozastavte na 1-2 sekundy a vraťte se do výchozí polohy.

3) Roznožování v sedě

Sedněte si na židli s bandem, který je kousek nad koleny. Držte pevný střed těla a narovnaná trup. Pomalu otvírejte nohy směrem ven a snažte se vydržet v této poloze sekundu nebo dvě. To je vaše koncová pozice. Vraťte se do výchozí polohy a opakujte to vícekrát. Nakonec dělám i pumpičky, které jsou na tom rychlejší s polovičními opakováními a bez zastavení v koncové poloze.

4) Stiff mrtvý tah

Postavte se s chodidly na šířku ramen. Držte činku / kettlebell nadhmatem. Vaše kolena by měly být mírně pokrčené. Pokrčte se v bocích a sklopte kettlebell tak, aby záda byl narovnaná. Vaše hlava je v linii hřbetu! Cítíte napětí v hamstringy. Koncová pozice je, když se kettlebel nebo činka dotknou země. Následně se vraťte do výchozí polohy stlačením své kořisti a nehýbejte boky vpředu.

5) Sumo dřepy

Stůjte s nohama o něco širší než je šířka vašich beder. Špičky nohou by měly jít kolmo od kolen. S rukama držícími činku / kettlebell tlačte boky dozadu a dřepne si dolů, přičemž záda mějte narovnaná a horní část těla zvednutou. Pak se vraťte zpět do výchozí polohy.

Doufáme, že si se inspirovala těmito jednoduchými cviky a nezapomeneš je zahrnout do své tréninkové rutiny! Pokud si však chceš obléci něco skutečně speciálního, co právě teď tyto oblasti dokonale zvýrazní a vytvaruje Tvůj zadek a stehna, naše Bubble Butts jsou tou správnou volbou!