COVID19: Přijímáme objednávky z Eshopu, Instagramu, Facebooku - dodání DPD nebo osobní odběr na prodejně v Brně.

5 nejlepších cviků na zadek a stehna

Na oslavu uvedení našich oblíbených Bubble Buttek, jsme se rozhodli posunout o krok vpřed. Nejen, že tvoříme legíny, které přirozeně zvýrazňují ženské křivky tím, že zvýrazní Tvůj zadek a stehna, ale připravili jsme si i sérii TOP 5 cviků pro tyto konkrétní oblasti, aby si se v nich cítila ještě více sebevědomější. Oslovili jsme naši #NEBBIAathlete, Valerija Slapnik, a zeptali jsme se jí, jaké jsou její oblíbené a nejúčinnější cviky na zadek a stehna.


Valerie si své nejlepší cviky zapsala, vysvětlila každý jeden cvik a popsala správné techniky, aby byly cviky co nejúčinnější. Takže se připrav, obleč si některý kousek NEBBIA oblečení a následuj tento domácí trénink krok za krokem.

1) Šikmé výpady vzad

Postavte se s chodidly na šířku boků. Udělejte velký krok vzad levou nohou a překřižte svou pravou nohu. Pokrčte kolena a sklopte boky, dokud nebude vaše pravé stehno téměř rovnoběžné s podlahou. Trup mějte vzpřímený a pevný. Vraťte se do výchozí polohy. Opakujte s další nohou. Nebo to můžete udělat se stejnou nohou opakovaně. Záleží na tobě.

2) Můstek (GLUT Bridges)

Lehněte si na záda a ujistěte se, že se vaše celá spodní část těla dotýká podlahy. Pokrčte kolena, chodidla by měly být zhruba v šíři boků, mohou být io trošku širší. Protlačte se přes paty, zvedněte boky a v horní pozici stiskněte hýždě. Pozastavte na 1-2 sekundy a vraťte se do výchozí polohy.

3) Roznožování v sedě

Sedněte si na židli s bandem, který je kousek nad koleny. Držte pevný střed těla a narovnaná trup. Pomalu otvírejte nohy směrem ven a snažte se vydržet v této poloze sekundu nebo dvě. To je vaše koncová pozice. Vraťte se do výchozí polohy a opakujte to vícekrát. Nakonec dělám i pumpičky, které jsou na tom rychlejší s polovičními opakováními a bez zastavení v koncové poloze.

4) Stiff mrtvý tah

Postavte se s chodidly na šířku ramen. Držte činku / kettlebell nadhmatem. Vaše kolena by měly být mírně pokrčené. Pokrčte se v bocích a sklopte kettlebell tak, aby záda byl narovnaná. Vaše hlava je v linii hřbetu! Cítíte napětí v hamstringy. Koncová pozice je, když se kettlebel nebo činka dotknou země. Následně se vraťte do výchozí polohy stlačením své kořisti a nehýbejte boky vpředu.

5) Sumo dřepy

Stůjte s nohama o něco širší než je šířka vašich beder. Špičky nohou by měly jít kolmo od kolen. S rukama držícími činku / kettlebell tlačte boky dozadu a dřepne si dolů, přičemž záda mějte narovnaná a horní část těla zvednutou. Pak se vraťte zpět do výchozí polohy.

Doufáme, že si se inspirovala těmito jednoduchými cviky a nezapomeneš je zahrnout do své tréninkové rutiny! Pokud si však chceš obléci něco skutečně speciálního, co právě teď tyto oblasti dokonale zvýrazní a vytvaruje Tvůj zadek a stehna, naše Bubble Butts jsou tou správnou volbou!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení