COVID19: Přijímáme objednávky z Eshopu, Instagramu, Facebooku - dodání DPD nebo osobní odběr na prodejně v Brně.

Jak si vybrat fitness oblečení

Stává se ti někdy, že obdivuješ ženy ve fitku, které jsou stylově oblečené, vše jim sedí a dokonale ladí? Chtěla by si být jednou z nich a s lehkostí bez dlouhého rozmýšlení se oblékat na cvičení a stále mít styl? Naše tipy ti pomohou s touto výzvou a věříme, že jednoho dne budeš právě ty inspirovat ostatní.

I vědci říkají, že je přímá korelace mezi tím, co máš oblečené a tvým sportovním výkonem, a proto výběr oblečení netřeba zanedbávat. Nejde jen o to, aby si dobře vypadala, hlavním důvodem je, aby si se ve chvíli, kdy během svých tréninků ze sebe vydáváš maximum, cítila dobře a sebejistě. Tak přestaň sahat po starých tričkách, neforemných sportovních podrpsenkách a vytahaných teplácích, a raději zainvestuj do moderního sportovního oblečení, které bude nejen hezké, ale také funčkní. Výběr je široký, tak kde začít?

1. SPRÁVNÝ FIT NADEVŠE

Cílem je vůbec necítit to, co máš na sobě - ​​takzvaný "feel-naked" efekt / lehkost bytí :) Určitě nekupuj kousky, které jsou o číslo menší s myšlenkou, že zanedlouho zhubneš - budeš v tom zbytečně upnutá a stlačená, co tě bude otravovat během každého cvičení, a buďme k sobě upřímné, ani to nevypadá atraktivní. O číslo větší podprsenka či legíny také nejsou ideální, protože budeš neustále napravovat ramínka či zvedat si pás, což je zbytečným rozptýlením ve chvíli, kdy se potřebuješ maximálně soustředit. Pokud nakupuješ online, a nevíš jak si vybrat mezi dvěma velikostmi, objednej si raději obojí a rozhodni se po vyzkoušení. A ještě pamatuj, oblečení má poskytovat i spolehlivou podporu na všech potřebných místech, hlavně když se jedná o podprsenku.

Pěkné oblečení ti nezaručí motivaci cvičit, ale určitě zvýší sebevědomí vybrat se do fitka. Naši nejprodávanější podrsenka najdeš zde.

 

 

 

2. OTESTUJ V POHYBU 

Ať už je to cvičení v posilovně, cross-fit, běh, jóga, pilates, nebo jiná aktivita, soustřeď se na volnost pohybu, které ti správně zvolené oblečení umožní. Nerozhoduj se jen před zrcadlem, otestuj si oblečení ve skoku, v podřepu, v kliku, v běhu, v jógových póze nebo jiném pohybu, kterému se plánuješ během cvičení věnovat. Jedině tehdy zjistíš, jako oblečení s tebou spolupracuje a jak na těle drží. Častokrát si vybereme legíny s nízkým pasem a později zjistíme, že když se pohneme hned se sklouzl pod akceptovatelnou hranici :) Zainvestuj raději do věcí, které ti nabídnou neomezenou volnost pohybu.

NEBBIA oblečení je navrhované za účelem hýbat se. Naše fitnesky nosí NEBBIA i na ty nejnamáhavější cvičení. Shop the outfit.

 

3. KVALITA MATERIÁLU 

Pokud toužíš po postavu tvarujícím oblečení, kvalita strečového materiálu je důležitá. Syntetická látka jako např. Spandex se dokáže roztáhnout a následně stáhnout až o 600%. Technické strečové materiály mají také dobrou dýchatelnost a vodu odvádějící vlastnosti, které zabraňují aby pot zůstal na kůži, což je při vydatném cvičení velké plus. Naopak při oblíbené bavlně je výhodou, že zadržuje vodu, což nemusí překážet např. při józe, kde se až tak nezapotíte, takže i tílko z bavlny, je během jógy to pravé.

Pocit druhé kůže. Materiál NEBBIA legín je jemný a přizpůsobivý, vlhkost odvádějící a příjemný na dotek.

 

 

 

4. STYL BEZ KOMPROMISŮ

Ve fitness oblečení by ses měla cítit tak, jak se cítíš po cvičení - silná, neporazitelná, nezastavitelná. Barva zde hraje také svou psychologickou roli, a je důležitější než si myslíme. Vždy vybírej barvy, které máš ráda, a které ti zvednou sebevědomí. Pokud nemáš ráda výrazné, neonové barvy, nekupuj si je jen proto, že jsou právě trendy nebo ve slevě. Pokud si minimalistka, jdi do jednoduchých, monochromatických, nadčasových kousků. Pravidlem je nekombinovat několik značek, hlavně když jsou to výrazné kousky, a raději zvolit uniformnejší styl. Uvidíme, bude to vypadat o dost lépe.

 

Jedinou výjimkou, kdy ti projde styl "matchy-matchy" je fitness oblečení. Zazař v bílé.

 

 

Móda a fitness jdou dnes ruku v ruce a být fit nikdy nevypadalo stylovější. Vždy měj na paměti, že fitness oblečení musí být nejen atraktivní, ale i funkční. Díky dnešnímu širokému výběru je to v současnosti velmi snadno proveditelné, tak šup do nákupu!