COVID19: Přijímáme objednávky z Eshopu, Instagramu, Facebooku - dodání DPD nebo osobní odběr na prodejně v Brně.

Nová eko kolekce OCEAN SELECTED: Buď součástí změny!

Nasedni na eko vlnu a buď spolu s námi součástí změny k čistším oceánům. Přinášíme novou ekologickou kolekci OCEAN SELECTED, jejíž název už napovídá, co v sobě ukrývá: energii, sílu a nespoutanost. 

Tvoje letní tréninky si díky funkčním vlastnostem SEAQUAL materiálu užiješ v plném nasazení a s dobrým pocitem, že se koupí ekologického fitness oblečení spolupodílíš na odstraňování plastů z oceánů.

 

Inspirované přírodou

Při návrhu designu jsme vycházeli z přírodních vzorů. Chceme poukázat na sílu a krásu naší planety, která je nekonečným zdrojem inspirace a života. Nezůstávame však pouze při pasívním obdivovaní. Víme, že na ochranu toho nejcennějšího – vody - musíme jak jednotlivci, tak jako i společnost konat.

Proto je OCEAN SELECTED vyrobená z jedinečného ekologického materiálu. Ten pochází z recyklovaných plastů, které iniciativa SEAQUAL TM sbírá z oceánů a následně mění na inovatívní vlákno. Díky tomu dokážeme vyrobit vysoce funkční sportovní oblečení a zároveň odstraňovat odpad z přírody. Jejich koupí i ty aktivně pomáháš vyčistit plastem zamořené pláže a moře. Seznam se trojicí hlavních vzorů nové OCEAN SELECTED kolekce. Který živel ti vládne?

  • Přečti si víc o naší spolupráci so španělskou spoločností SEAQUAL TM.

Jungle Green

Nezkrotná a energická. Stále však neprozkoumaná. Jsi bláznivá, ale svoje cíle vidíš jasně a jdeš si za nimi! Objev energii ukrývající se v džunglí inspirovaných kouscích JUNGLE GREEN. Zelená je optimistická a odstíny zářivě žluté tě zaručeně namotivují do dalších tréninků. Ve vzoru JUNGLE GREEN ti přinášíme 4 nádherné kousky: high waist legíny, šortky, sportovní podprsenku a crop bundičku. Všechny jsou vybavené specifickými funkčními prvkami a ozdobené ikonickými NEBBIA lampasy.

  • Objev energizující kousky Jungle Green - Nakupuj eko.

Volcanic Black

Vášnivá a zároveň pokojná. Jsi tichou, ale temperamentní bojovnicí. Když příjde tvůj čas, čas tvého tréninku, dáš ze sebe maximum. Dovol, ať ti sopkou inspirovaný vzor připomene sílu, kterou v sobě ukrýváš. V tajuplných černých kouscích budeš díky vysoce funkčním vlastnostem překonávat svoje nynější výkony. Elegantní soupravu VOLCANIC BLACK tvoří sportovní podprsenka, crop tričko, high waist bikery a high waist legíny.

  • Běž na maximum. Buď Nebbia - Nakupuj eko.

Ocean Blue

Jemná a vyrovnaná. Skrývající svoji skutočnou hloubku. Pokojnou hladinu umíš přeměnit na neutíchající bouřku. Máš v sobě moc moří. OCEAN BLUE je zhmotněním síly a života skrývajícího se v oceánech. V OCEAN BLUE kouscích rozbouráš hladiny běžných tréninků v posilce. Připrav se na novou energii, kterou najdeš v OCEAN BLUE bundičce, sportovení podprsence, high waist legínách a v mid waist leginách s NEBBIA gumou.

  • Probuď v sobě sílu moří - Nakupuj eko.

Odkaz pro tebe od naší designérky Stanky

“Do situace, kdy máme v oceánech haldy odpadků, jsme sa nedostali ze dne na den, ani z roku na rok. Můžou za to desetiročí každodenních rozhodnutí miliard jednotlivců po celém světě. Přišel čas na to, aby si každý začal uvědomovat nejen svůj vliv na životní prostředí, ale i vlastní možnosti pomoct přírodě. Rozhodnout se pro odolné a ekologické fitness oblečení může být i tvým “děkuju” pro naší planetu.”

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení