COVID19: Přijímáme objednávky z Eshopu, Instagramu, Facebooku - dodání DPD nebo osobní odběr na prodejně v Brně.

Nová kolekce je tady a inspirovaly nás ženy jako jsi Ty!

Si připravena jít do toho naplno?

Někdo si do svého diáře každý rok píše totéž předsevzetí: Tento rok začnu cvičit. To však neplatí pro tebe. Pro tebe to není jen o předsevzetí. Ty jsi odhodlaná udělat pro sebe maximum. Pro své zdraví, pro svou kondičku a proto, aby sis mohla užívat každý moment v životě naplno. Víš co chceš - intenzivní závazek ke fitness. NEBBIA navrhla speciálně pro tebe novou kolekci INTENSE, která je tady, aby tě podpořila na cestě za tvými cíli.

Kolekce INTENSE ti pomůže najít sílu pokračovat v tvém úsilí, i když byl pro tebe rok 2020 těžký a komplikovaný. Tak jako nám pomáhá a inspiruje nás Tvoje odhodlání! INTENSE tě nakopne a vrátí zpět do formy!

Nová kolekce pro ženy, které se nevzdávají

Nadčasové kousky, které dokonale doplní tvůj fitness šatník. Intenzivní černá v kombinaci se zlatými detaily. A materiál, který splňuje všechny Tvoje požadavky na fitness oblečení!  V nové kolekci najdeš všechno to, co aktivní žena potřebuje - nové legíny a mini top, šortky, tričko, tepláky i mikiny. Sportovní střih a funkčnost ještě umocňuje promyšlený design.

 

Legíny jsou z pevnějšího kompresního materiálu, který poskytuje dokonalou oporu a urychluje zotavení po tréninku. Jsou vhodné pro všechny druhy cvičení, od kardia, přes silový trénink až po HIIT. Samozřejmě mají stejně jako jiné NEBBIA legíny oblíbený scrunchies butt efekt, který ti zvýrazní zadek. Lampasem a potisk na stranách zase krásně vyformují stehna.

Materiál díky svým kompresním vlastnostem zakryje případné nedostatky a krásně vytvaruje Tvé křivky. Navíc urychlí zotavení po tréninku a poskytne Ti dokonalou podporu i během toho nejintenzivnějšího kardia. INTENSE kousky jsou vhodné pro všechny druhy cvičení, od silového až po HIIT.

 

Móda ve fitness se mění, pojď spolu s námi udávat trendy!

V kolekci INTENSE najdeš kromě klasických kousků i fitness overal - multifunkční kousek, který předčí Tvé očekávání! Neboj se ho vyzkoušet ve fitku nebo na domácí workout. Neboj se vzít si overal do fitka nebo si v něm zacvičit home workout - rychle zjistíš, že je neuvěřitelně pohodlný, téměř jako druhá kůže. Už žádné holé kříže, ani padající legíny. V overalu se můžeš pozdravit slunci i squatu od večera do rána a nezradí tě. Je ženský, stylový, ale zároveň maximálně funkční. A pokud chceš svůj intenzivní look posunout ještě o level výš, doplň ho crop mikinou, se kterou tvoří dokonalé combo!

Co znamená žít život naplno

Sloganem nové NEBBIA kolekce je "Intense is how I train, intense is how I live". Vyzýváme tě jím k tomu, aby si ze sebe dala maximum nejen v posilovně, ale i ve všem, co v životě děláš. Pokud nás něco uplynulý rok naučil, tak je to to, že se vyplatí každý jeden okamžik prožívat na 100%. Ve fitku, na workoutovou hřišti nebo doma - žijeme jen jednou a je na nás, zda si z toho uděláme pořádnou jízdu!

Na to, jak přežít život intenzivně, jsme se zeptali i našich #NEBBIAgirls. Pro Martinu Takáčová je to užívání si každého dne naplno, věnování se své rodině, svým zálibám, tréninku a dávat do všeho více než 100%. "Žít intenzivní pro mě znamená užívat si každou chvíli života a využívat každou příležitost, která přijde. Neodmítat žádnou výzvu, protože když to nezkusíme teď, tak už nikdy, "dodává Beáta Graňáková.

Dívky nám odpověděli na otázku, jak vypadá jejich ideální intenzivní trénink. "Nejraději mám dřepy a předkopávání," prozrazuje Denisa Tran Vanová, která miluje silový trénink s velkými váhami, zejména na nohy .. Martina Takáčová ze sebe zas vydá maximum při kombinaci kondičních a silových cviků. "Mám ráda takový dynamický mix v rychlé frekvenci, když jde v tempu," doplňuje.

 

A co ty? Si připravena stát se nejlepší verzí sebe samé? Jsme tu, abychom tě podpořili.